Tomasz Łukasik Glivdental

Tomasz Łukasik

Chirurg stomatologiczny, stomatolog

Zajmuję się: medycyna estetyczna, implantologia, chirurgia stomatologiczna.

Od lat szkolę się intensywnie w zakresie chirurgii, implantologii i medycyny estetycznej, korzystając z wiedzy najlepszych polskich i zagranicznych wykładowców. Zajmuję się również periochirurgią oraz implantoprotetyką.
Prowadzę również szkolenia z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i planowania leczenia. Przeszkoliłem już łącznie ponad 3000 osób!

Z zakresu medycyny estetycznej wykonuję szeroki wachlarz zabiegowy – od podawania toksyny botulinowej (botox), wolumetria twarzy (najczęściej za pomocą kwasu hialuronowego), modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe, osocze, fibryna, leczenie nadpotliwości, lipolizę iniekcyjną, terapie przeciwko łysieniu. Priorytetem dla mnie jest bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, naturalność wykonywanych procedur oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

W gabinecie skupiam się na mikrochirurgii i leczeniu implantologicznym – poczynając od uzupełnienia pojedycznych zębów, aż po rozległe rekonstrukcje odbudowujące wszystkie zęby. Dzięki temu moi pacjenci mają możliwość poprawić sobie komfort życia, funkcjonowania w społeczeństwie i móc w pełni korzystać z… jedzenia. Z zabiegów które wykonuję, można wymienić między innymi takie jak: wszczepienie implantów stomatologicznych, odbudowa kości, przeszczep dziąsła, bezbolesne usuwanie zębów, leczenie recesji, resekcje, wyłuszczanie torbieli i wiele innych.

W wolnych chwilach interesuję się informatyką, uwielbiam podróżować i uprawiać sport, zdobyłem Koronę Maratonów Polskich, trenuję kalistenikę.

Za pomocą formularza znajdującego się poniżej sprawdzisz wolne terminy i umówisz wizytę. Wizyty można umawiać również pod numerem telefonu +48 32 630 4215.

Tomasz Łukasik – ZnanyLekarz.pl

Do góry