protetyk glivdental

Katarzyna Hadera

Lekarz dentysta, Protetyk stomatologiczny

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Specjalistycznym Centrum Stomatologii i Medycyny w Gliwicach, gdzie zdobywała duże doświadczenie w  prawidłowym diagnozowaniu leczenia dentystycznego, którym jest dysfunkcja narządu żucia.

Pani doktor była również wykładowcą na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami stomatologii. 

Pogłębiając swoją wiedzę, ukończyła również studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Wydziale Farmaceutycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

W 2015 roku rozpoczęła specjalizację z protetyki stomatologicznej, podczas której uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach na terenie całej Polski.

W 2020 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując jeden z dziesięciu najlepszych wyników w Polsce. Pani doktor interesuje się nowoczesną biofunkcjonalną protetyką stomatologiczną, implantoprotetyką oraz dysfunkcją narządu żucia.

Za pomocą formularza znajdującego się poniżej sprawdzisz wolne terminy i umówisz wizytę. Wizyty można umawiać również pod numerem telefonu +48 32 630 4215.

Katarzyna Hadera – ZnanyLekarz.pl

Do góry