chirurg stomatologiczy glivdental

Karolina Pinocy

Chirurg stomatologiczny, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który ukończyłam w 2014 roku uzyskując tytuł lekarza dentysty. Ukończyłam również studia podyplomowe w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia lekarska z medycyną estetyczną oraz studia I stopnia na kierunku kosmetologia, na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.


W 2018 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych nadany uchwałą rady wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko- Dentystycznym w Zabrzu. W kwietniu 2021 r. zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej uzyskując tytuł specjalisty z tej dziedziny. Aktywnie pracuję jako chirurg stomatologiczny oraz lekarz medycyny estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w teoretycznych i praktycznych kursach doskonalących, zjazdach i konferencjach. Przywiązuję dużą wagę do szybkiego, sprawnego i bezbolesnego przeprowadzania procedur chirurgicznych, a w medycynie estetycznej moim priorytetem jest podkreślenie naturalnego piękna pacjenta.

Za pomocą formularza znajdującego się poniżej sprawdzisz wolne terminy i umówisz wizytę. Wizyty można umawiać również pod numerem telefonu +48 32 630 4215.

Karolina Pinocy – ZnanyLekarz.pl

 

Do góry