stomatolog glivdental

Aleksandra Dobosz-Olej

Lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi  oraz studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na GWSH w Katowicach. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i kursach. Zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą i chirurgią stomatologiczną. Pracuję także z najmłodszymi pacjentami. W codziennej praktyce zwracam szczególną uwagę na dokładność przeprowadzanego leczenia oraz na spokojny i bezstresowy dla pacjenta przebieg wizyty.

Jestem także lekarzem medycyny estetycznej. Stawiam przede wszystkim na profilaktykę przeciwstarzeniową „anti-aging”. Dzięki możliwościom medycyny estetycznej staram się wyjść naprzeciw oczekiwaniom moich pacjentów. Poprzez kompleksowe podejście i staranne zaplanowanie leczenia skupiam się na spełnieniu ich potrzeb, co za każdym razem przynosi mi radość i satysfakcję.  Wykonuję zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i stymulatorów tkankowych, mezoterapię, peelingi medyczne i intralipoterapię.

Za pomocą formularza znajdującego się poniżej sprawdzisz wolne terminy i umówisz wizytę. Wizyty można umawiać również pod numerem telefonu +48 32 630 4215.

Aleksandra Dobosz-Olej – ZnanyLekarz.pl

Do góry