dentysta Ola

Aleksandra Lipka-Rajwa

Lekarz dentysta, stomatologia estetyczna

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbyłam w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w renomowanych gabinetach stomatologicznych.

Moim głównym zakresem zainteresowań jest stomatologia zachowawcza. Minimalna inwazyjność z uzyskaniem najlepszego efektu estetycznego to mój priorytet. Wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonuje w powiększeniu, z użyciem dedykowanych lup zabiegowych lub specjalistycznego mikroskopu, co gwarantuje bardzo precyzyjne działanie w obrębie struktur zęba i tkanek otaczających.

Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębiam uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach i kursach praktycznych prowadzonych przez cenionych w Polsce i w Europie wykładowców z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji oraz protetyki.

Moją dewizą jest spersonalizowane, indywidualnie podejście do pacjenta gwarantujące uzyskanie najlepszego efektu terapeutycznego. Dużą wagę przywiązuję zarówno do bezbolesnego leczenia jak i przyjaznej, bezstresowej atmosfery w gabinecie.

Aleksandra Lipka-Rajwa - ZnanyLekarz.pl

Do góry